Hakkımızda - İstanbul Maket ve Model

HAKKIMIZDA

Alanında 20 yıllık deneyimli elleri, yetenek ve kalite ile bünyesinde buluşturan İstanbul Maket, mimarlık, tasarım, inşaat ve reklam tanıtım sektörlerine maket imalat hizmeti vermek üzere 2011 yılında faaliyetine başlamıştır. “Kaliteyi hizmet olarak sunma” ilkesiyle, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile yola çıkan firmamız, profesyonel el becerisini teknolojik imkanlar ile birleştiren, analitik düşünce kabiliyetine sahip uzman kadrosu ile mimari maket, model, prototip ve 3D modelleme sunumu konularında, halen yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hızlı etkin ve pratik çözümler üretmektedir.
Bünyesinde barındırdığı CNC ROUTER, LAZER KESİM ve 3D PRINTER makineleri ile imal edilecek maketin hammaddesini dayanıklı plastik ve türevlerinden seçen firmamız, poliüretan, polyester, metal, pvc, akrilik gibi uzun ömürlü malzemeleri tercih ederek maketlerinde, her zaman ve her ölçekte dayanıklı, kaliteli ve estetik sonuçlar almayı hedeflemiştir.

MİSYON

“Geniş Anlamda Kaliteli Hizmet” prensibini benimseyerek somut elin soyut doğal yeteneğini, soyut aklın somut eseri olan teknoloji ile birleştirip kaliteye ulaşırken aynı zamanda müşteri ihtiyaçlarını tam vaktinde ve talep edilen tarzda gerçekleştirmek amacıyla yola çıkmıştır. Konut, Rezidans Maketleri , Tablet Kontrollü Işıklandırılmış Otomasyonlu ve İnteraktif Hareketli Maketler , Kentsel tasarım ve Şehir Maketleri , Arazi Vaziyet Planı Maketleri , İş merkezi ve Fabrika Maketleri , Kat Kesit Maketleri konusunda uzmanlaşmıştır.

VİZYON

İstanbul Maket, sektöründe ihtiyaç haline gelen müşteri taleplerini eksiksiz karşılamayı ve maket imalatında öncü bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.

KARİYER

İSTANBUL MAKET VE MODEL © Allrights Reserved. Design By Nilart